Katalog česací linky chmele LČCH 2  -  3  Řezačka

Název - Tabulka
Náhon - 55
Kladka - 56
Dopravník - 57
Dopravník - 58
Řezačka - 59
Buben hnací - 60
Buben - 61
Buben - 62
Buben hnací - 63
Kladka - 64
Váleček - 65
Řezačka -66/67




Hlavní strana 2-Česací stěna 4-Válečkové tratě 5-Dočesávač I 6-Dočesávač II 7-odlučovač příměsí I 8-odlučovač příměsí II 9-Horní odsávání

Nožové kolo




Pozice
Název dílu
Číslo objednací
Kusů
001Nožové kolo 199301
002Víčko 198971
005Těleso ložiska 199092
006Klínová řemenice 198891
007Nůž 192682
008Rozpěrný kroužek 198901
011Víčko 198432
012Podložka 198442
013Pero 10x8x49 4458941
014Kroužek 198411
015Víčko 198401
016Podložka 199798
017Podložka 199808
018Ložisko 6307 0912532
019Šroub M12x30 0606622
020Podložka 13 3939322
022Šroub M8x45 0629748
023Podložka 8,4 07081212
024Podložka 8,4 0716958
025Matice M8 0691768
027Šroub M16x30 0674738
028Šroub M10x45 4198304
029Matice M10 0694564
030Hlavice KM10x1 013692